MSZ-HC Inverter Duvar Tipi Split Klima Serisi

Inverter Teknolojisi:
İstenilen sıcaklık ayarı ve dış hava şartlarına bağlı olarak mevcut frekansın kontrol edilmesi ile yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Daha az güce ihtiyaç duyulduğunda frekans düşürülerek elektrik tüketimi oldukça azaltılır ve daha ekonomik bir çalışma elde edilir.
Tüm yıl boyunca daha fazla ekonomi ve konfor sağlayan inverter kontrol iklimlendirme yükü az olduğu zaman kompresörün devir hızını azaltarak ideal bir çözüm sunar. Bu sanki daha küçük bir kompresör ve daha büyük serpantin kullanmaya benzer.

Küçük ama Güçlü:
9000 ve 12000 Btu kapasiteli 2 modeliyle küçük ama güçlü İnverter MSZ-HC serisi ev ortamı için idealdir, enerji tasarrufu yapar, yüksek performans gösterir. Sade görünümlü İnverter MSZ-HC serisinin paneli her dekorasyona uygun düz paneldir. İç ünite boyutları 295x788x225, dış ünite boyutları 540x684x255 olup oldukça küçüktür, yer kaplamaz, kompakttır, yaşam alanlarınıza değer katar, montaj ve tesisatla ilgili endişelerinize son verir. Ayrıca odanızda klimanın çalıştığını unutturucak kadar sessizdir (26dB).

Yaz-Kış Konfor:
Soğutmada 3.64, ısıtmada 4.35 COP değerleri ile A sınıfı enerji etiketi taşıyan bu yeni serinin Ekonomik Çalışma Modu ‘’ECONO-COOL’’ fonksiyonuna sahip olması sayesinde %20 enerji tasarrufu elde edilir. Seri ayrıca iklimlendirme yüküne göre otomatik olarak kapasitesini ayarlar. Ayar sıcaklığı ve oda sıcaklığı arasındaki farkı, güçlü çalışma ile kısa sürede giderir. Geniş kapasite aralığı ile oda sıcaklığını sabit tutarak oda içinde sıcaklık dalgalanmalarını engeller, böylece sürekli konfor elde edilir. -10°C dış hava sıcaklığına kadar ısıtma yapar. Bu özelliği sayesinde kullanıcıya sadece yazın değil, kışın da ısıtmada fayda sağlar.

Teknik Özellikler