MSH-GA Klasik Duvar Tipi Split Klima Serisi

Enerji tüketiminde “A” sınıfının da üstünde

Mitsubishi Electric split klimalar enerji tüketiminde “A” sınıf (MSH GA20/25/35 modelleri) enerji etiketine sahiptir. A sınıfı enerji etiketine sahip diğer klimalar ile karşılaştırıldığında bile enerji verimliliğinde üstünlüğünü ortaya koyan Mitsubishi Electric split klimalar özellikle ısıtma performansı ile alışılmış diğer ısıtma sistemlerine göre büyük tasarruf sağlamaktadır.

Geniş ve uzun mesafe hava üfleme (MSH GA50/60/80)

Geniş ve uzun mesafe hava üfleme özelliği, büyük odalarda konforun sağlanması ve odanın her köşesine havanın ulaşması açısından önemlidir.

Extra geniş açılı hava üfleme sistemi ile Mitsubishi Electric klimalar, havayı yatay olarak ısıtmada 150º, soğutmada 100º ile dağıtır.

Mitsubishi Electric klimalar, uzun hava üfleme yeteneği ile, 12 metre uzağa kadar üfleme yapabilir.

Temiz, konforlu hava

Catechin, anti-viral ve anti-oksidan etkiye sahip, yeşil çayda bulunan bir bioflavonoiddir. Bu faydalarına ek olarak Catechin mükemmel koku giderme özelliğine sahiptir. Bu nedenle, Mitsubishi Electric sadece hava kalitesini yükseltmek için değil, aynı zamanda bakteri ve virüslerin oda içine yayılmasını engellemek amacı ile de bu maddeyi klimaların hava filtrelerinde kullanmayı seçmiştir.

Fısıltı Kadar Sessiz

Mitsubishi Electric’in gelişmiş teknolojisi evinizde ve ofisinizde her odaya uygun çok sessiz klima cihazları yaratmıştır. Mitsibushi Electric klima cihazları estetik iç dizayn ve sessiz çalışma ile ( 25 dB) yıllardır endüstride en üst seviyededir.

Teknik Özellikler