MFZ-KA Inverter Döşeme Tipi Klima Serisi

Enerji tüketiminde A Sınıfı (25/35):
Inverter teknolojisi ile istenilen sıcaklık ayarı ve dış hava şartlarına bağlı olarak mevcut frekansın kontrol edilmesi ile yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Daha az güce ihtiyaç duyulduğunda frekans düşürülerek elektrik tüketimi oldukça azaltılır ve daha ekonomik bir çalışma elde edilir. Tüm yıl boyunca daha fazla ekonomi ve konfor sağlayan inverter kontrol iklimlendirme yükü az olduğu zaman kompresörün devir hızını azaltarak ideal bir çözüm sunar. Bu sanki daha küçük bir kompresör ve daha büyük serpantin kullanmaya benzer.

Enerji Tasarrufu :
Ocak ayında sıfırın altında -10°C, Ağustos ayında 40°C'nin üstündeki sıcaklıklar gibi uç değerlerdeki sıcaklıklar klima cihazına güç kaybettirirken , verimsiz çalışmasına neden olabilir. Mitsubishi Electric inverter kontrol, DC motor ve PAM kontrol (Darbeli Genlik Modülasyonu) gibi yenilikci teknolojiler ile elektrik faturalarınızı azaltmak için çalışmaktadır.

Catechin Filtre + Anti-Allerjik Enzim Filtre (Standart ) :
Alerjik reaksiyonlari, bakterileri ve viral enfeksiyonları yok eder. Catechin anti-viral ve anti-oksidan etkiye sahip yeşil çayda bulunan bir bioflavonoid dir.Bu faydalarına ek olarak Catechin mükemmel koku giderme karakterine sahiptir. Bu nedenle Mitsubishi Electric sadece hava kalitesini yükseltmek için değil aynı zamanda bakteri ve virüslerin oda içine yayılmasını engellemek amacı ile bu maddeyi klimaların hava filtrelerinde kullanmayı seçmiştir. Filtre çıkarılıp düzenli olarak temizlendiği müddetce koku giderme özelliği 10 yıl boyunca devam eder. Standart olan Catechin, filtreye ek olarak yeni Anti Allerjik Enzim Filtre ölü maytları ve artıklarını, polenleri ve diğer allerjik maddeleri filtre üzerinde toplayarak yapay enzimler* ile yok eder. Steril hava dağıtımı odaya daha temiz ve daha sağlıklı hava besleme sağlarken mikroplardan arınmış bir ortam elde edilir.

Fısıltı Kadar Sessiz:
Konforumuzu sağlamak için, klima cihazı her zaman mekana uyumlu, verimli ancak bir o kadar da sessiz olmalıdır. Bu açıdan Mitsubishi Electric, sektörde her zaman en sessiz klima cihazlarının başında gelmektedir. Mitsibushi Electric klima cihazları, estetik iç dizayn ve sessiz çalışma ile (- 22 dB) yıllardır endüstride en üst seviyededir.

Econo Cool - Akıllı Tasarruf:
Econo Cool fonksiyonu bir dokunuşta, hava çıkış sıcaklığına göre, hava üfleme yönünü otomatik olarak ayarlar. Bu nedenle ayar sıcaklığı hiçbir konfor kaybı olmadan ve % 20 enerji tasarrufu sağlayarak normalden 2°C fazla olabilir.
Konvansiyonel soğutma modundan ayar sıcaklığı 2°C daha yüksek olmasına rağmen daha fazla konfor sağlar.

Yukarıdan ve Aşağıdan Üfleme:
Cihazın hem üst, hem de altından hava üflendiği için oda içerisinde tam ve konforlu bir hava dağılımı sağlanır.

Teknik Özellikler