SLZ-KA Inverter Kasetli Tavan Tipi Split Klima Serisi

Inverter Teknolojisi:
İstenilen sıcaklık ayarı ve dış hava şartlarına bağlı olarak mevcut frekansın kontrol edilmesi ile yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Daha az güce ihtiyaç duyulduğunda frekans düşürülerek elektrik tüketimi oldukça azaltılır ve daha ekonomik bir çalışma elde edilir.
Tüm yıl boyunca daha fazla ekonomi ve konfor sağlayan inverter kontrol iklimlendirme yükü az olduğu zaman kompresörün devir hızını azaltarak ideal bir çözüm sunar. Bu sanki daha küçük bir kompresör ve daha büyük serpantin kullanmaya benzer.

Enerji Tasarrufu :
Ocak ayında sıfırın altında -10°C , Ağustos ayında 40°C nin üstündeki sıcaklıklar gibi uç değerlerdeki sıcaklıklar klima cihazına güç kaybettirirken, verimsiz çalışmasına neden olabilir. Mitsubishi Electric inverter kontrol, DC motor ve PAM kontrol (Darbeli Genlik Modülasyonu) gibi yenilikçi teknolojiler ile elektrik faturalarınızı azaltmak için çalışmaktadır.

Kompakt Boyut:
SLZ-KA VAL Serisi inverter teknolojisi ve sessiz çalışması ile evler ve küçük iş yerleri için çok uygundur. Bu serinin kompakt boyutları 60 cmx60 cm tavanlara mükemmel uyum sağlarken, hafif dizaynı montaj işlemini kolaylaştırır.

Kullanımı Kolay LCD Kablosuz Uzaktan Kumanda:
Uzaktan kumandanın kompakt tasarımı sayesinde her türlü kontrolü kolaylıkla yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler