MSZ-GE Deluxe Power Inverter Duvar Tipi Split Klima Serisi - ileri seviyede enerji tasarrufu sağlayan teknolojilerle donatılmış yeni seri

Inverter Teknolojisi:
İstenilen sıcaklık ayarı ve dış hava şartlarına bağlı olarak mevcut frekansın kontrol edilmesi ile yüksek enerji tasarrufu sağlanmaktadır. Daha az güce ihtiyaç duyulduğunda frekans düşürülerek elektrik tüketimi oldukça azaltılır ve daha ekonomik bir çalışma elde edilir.
Tüm yıl boyunca daha fazla ekonomi ve konfor sağlayan inverter kontrol iklimlendirme yükü az olduğu zaman kompresörün devir hızını azaltarak ideal bir çözüm sunar. Bu sanki daha küçük bir kompresör ve daha büyük serpantin kullanmaya benzer.

Yüksek Verim:
DC fan motoru ve kompresörde kullanılan ve yüksek manyetik güç sağlayan nadir toprak mıknatısı ile donatılmış rotoru sayesinde yüksek enerji verimi elde edilir. Ayrıca donatılan 2 kat serpantin ile verimini daha da yukarılara çeker.

Econo Cool- Akıllı Tasarruf:
Econo Cool fonksiyonu bir dokunuşta, hava çıkış sıcaklığına göre, hava üfleme yönünü otomatik olarak ayarlar. Bu nedenle ayar sıcaklığı hiçbir konfor kaybı olmadan ve % 20 enerji tasarrufu sağlayarak normalden 2°C fazla olabilir.
Konvansiyonel soğutma modundan ayar sıcaklığı 2°C daha yüksek olmasına rağmen daha fazla konfor sağlar.

Yaz-Kış Konfor:
Soğutmada 3.64, ısıtmada 4.35 COP değerlerine varan, A enerji sınıfı GE serisi, geniş kapasite aralığı ile oda sıcaklığını sabit tutarak oda içinde sıcaklık dalgalanmalarını engeller, böylece sürekli konfor elde edilir. - 20° C dış hava sıcaklığına kadar ısıtma yapabilir.

Catechin Filtre (Standart ) + Anti-Allerjik Enzim Filtre (Opsiyonel):
Alerjik reaksiyonlari, bakterileri ve viral enfeksiyonları yok eder. Catechin anti-viral ve anti-oksidan etkiye sahip yeşil çayda bulunan bir bioflavonoid’dir.Bu faydalarına ek olarak Catechin mükemmel koku giderme karakterine sahiptir. Bu nedenle Mitsubishi Electric sadece hava kalitesini yükseltmek için değil aynı zamanda bakteri ve virüslerin oda içine yayılmasını engellemek amacı ile bu maddeyi klimaların hava filtrelerinde kullanmayı seçmiştir. Filtre çıkarılıp düzenli olarak temizlendiği müddetce koku giderme özelliği 10 yıl boyunca devam eder. Standart olan bu Catechin filtreye ek olarak yeni opsiyonel Anti Allerjik Enzim Filtre ölü maytları ve artıklarını, polenleri ve diğer allerjik maddeleri filtre üzerinde toplayarak yapay enzimler* ile yok eder.Steril hava dağıtımı odaya daha temiz ve daha sağlıklı hava besleme sağlarken mikroplardan arınmış bir ortam elde edilir.
 
Çalıştığına inanamayacağınız kadar Sessiz: 19 dB !
Konforumuzu sağlamak için, klima cihazı her zaman mekana uyumlu, verimli, ancak bir o kadar da sessiz olmalıdır. Bu açıdan Mitsubishi Electric, sektörde her zaman en sessiz klima cihazlarının başında gelmektedir. Mitsibushi Electric klima cihazları estetik iç dizayn ve sessiz çalışma ile (19 dB) yıllardır endüstride en üst seviyededir

Mükemmel Özellikler:
Çoklu bağlantılarda ister merkezi açma / kapama yapın; ister grup kontrol özelliğiyle istediğiniz klimaları gruplandırıp yönetin.
Kolay temizleme özelliği ile düzenli olarak temizlemeniz gereken iç bölgelere kolayca ulaşabilirsiniz.
Arıza teşhis ve arıza kayıt özellikleri ile oluşan arıza nedenlerini bulur ve bunları hafızasında saklar.
I Save fonksiyonu ile kumandanızdaki tek tuşla önceden ayarladığınız ayar sıcaklığına geri dönebilirsiniz.
Yenide kullanılabilir boru teknolojisi ile yeni bir model monte edilmesi durumunda mevcut boruların yeniden kullanımı mümkündür.

Teknik Özellikler